Kategori: ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Estetik diş hekimligi uygulamaları

Diş Kaplama

Eski Diş Kaplama Ne Zaman Değiştirilmeli?

Diş kaplamasının ömrünü konuşurken kaplama diş sorunları hakkında bilgi vermenin de tam zamanı geldi diye düşünüyorum. Diş kaplamalarında ne tür problemler ortaya çıkar. Bu problemler nasıl giderilir. Bu sorunun cevabını da yine Diş hekimi Sertaç Kızılkaya dan aldık. www.drsertac.com sitesindeki kapsamlı bilgilere sizin de göz atmanızı öneririz. Web sitesinde özgün ve eşsiz bilgilere yer veren sayın Kızılkaya yazıları ile ilgili kaynak gösterilerek paylaşım yapılmasına da müsaade etmektedir.

Devamını Oku
zirkonyum

EN İYİ SONUÇ İÇİN ZİRKONYUM KAPLAMA

Zirkonyum fiyatları, yaşadığınız ülkeye, diş hekiminin ve tedaviyi sağlayan diş teknisyeninin deneyimine, dişin boyutuna bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Bununla birlikte, genel olarak, zirkonyumun en pahalı diş kaplama türü olduğu doğrudur. Maalesef artan dayanıklılık, doğal görünüm ve biyolojik uyumluluk bir fiyat etiketi ile geliyor.

Devamını Oku
DİŞ ÇÜRÜĞÜ DOLGUSU

En Yakın Diş Kliniği

Kanal tedavisi yapılan dişin üzerine kırılmasını engelleyecek bir kaplama yapılması genellikle tavsiye edilir. Kanal tedavisinde kullanılan malzemeler ve kanal tedavisi işleminin uygulama zorluğu nedeniyle fiyatları normal dolgudan birkaç kat daha fazla olacaktır. Kanal tedavisi için ödediğiniz ücret üzerine yapılacak işleme göre diş dolgusu veya diş kaplaması ücretini ve ödemeniz gerekmektedir.

Devamını Oku

Kırık diş

Kırık dişin yapımı için değişik yöntemler kullanılabilir. Tamir edilen dişin üzerini bir kaplama ile örtmek uzun zaman kullanılmasını sağlar. Fotoğraf zirkonyum diş kaplama ile örtülmüş bir ön bölge çalışmasını gösteriyor.

Devamını Oku
Zirkonyum

EMPRESS DİŞ

Empress diş kaplamalarda zirkonyum veya metal yerine güçlendirilmiş porselen ile işlem tamamlanır.
Empress adı verilen güçlü cam yapının ışık geçirgenliği mükemmeldir.

Devamını Oku
× WhatsApp ile randevu alın