Nöbetçi Dişçi İstanbul

Nöbetçi İstanbulNöbetçi dişçik diş hekimi bulmak istiyorsanız artık İstanbul’da gece açık veya pazar açık d/strong> telefonlarını buradan ulaşabileceksiniz. Sizin için Acil diş hekimlerinin telefon numaralarını derliyoruz.Nöbetçi Diş hekimlerine hızla ulaşabilmeniz için bu sayfaya yazacağız. 24 Saat açık diş hekimi bulmak zor olduğu için size gece ve pazar günleri açık olan diş hekimleri diş klinikleri ve diş hastanelerinin listesini yapmak istedik. Acil diş ağrılarında veya dişleri ilgilendiren kaza durumlarında gece veya tatil günlerinde arayıp gidebileceğiniz İstanbul Avrupa yakası adresleri.

Artık gece açık dediğinizde hemen ulaşabileceğiniz adresler ve telefon numaralarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Özellikle İstanbul Avrupa yakası Bakırköy Bahçelievler,Bağcılar ,Güngören,Ataköy,Yeşilyurt,Cennet, Küçükçekmece, Avcılar, Yenibosna, Sefaköy, Beylikdüzü civarında oturuyor iseniz faydalanabileceğiniz nöbetçi dtelefon ve adresleri aşağıdaki gibidir.
“Ramazan’da geç poliklinik hizmeti vermek için gerekli tedbirleri aldık. İsteyen vatandaşlar iftardan sonra gelip diş tedavilerini yaptırabilir. Ramazan ayında ağrı ile diş hekimine gelme durumlarını çok sıklıkla görüyoruz. Tedavisi ihmal edilen bir diş birdenbire kendini gösterebiliyor. Bu elbette ki karşılanamayacak bir durum değil. Ama böyle ağrı ile ortaya çıkabilmesi olası dişleri bir planlama içinde fazla ihmal etmeden tedavi ettirmek, hastalarımızın daha fazla zor durumda kalmasını önleyecektir” dedi.

Ramazan’da diş fırçalamanın ihmal edilmemesi gerektiğini kaydederek, “Dişlerimizin doğru bir şekilde temizlenmesi çok önemli. Ramazan’da, dişlerimizin, diş hekimimizin önerdiği fırçalama yöntemine uygun olarak temizlenmesinin önemini hatırlatmak isterim. Bu fırçalamaların bir tanesi de mutlaka gece yatağa gitmeden önce olmalıdır. Yatağa gitmeden önce banyoya uğramak dişlerimizi fırçalamak, tercihen bir gargara ile ağzımızı çalkalamak ve artık hiçbir şey yiyip içmeden yatağa gitmek. Çünkü gece dişlerimiz çürüğe en açık dönemini yaşar. Bu dönemde dişlerimizin temizlenmiş ve çürüğe karşı korunaklı hale getirilmiş olması çok önemlidir. Sahur sonrası hemen yatılması ve ağız – diş temizliğinin yeteri kadar yapılmaması bakterilerin üremesine, bakterilerin üremesi de çürüklerin artmasına neden olur. Özellikle tatlı ve şekerli gıdalardan kaçınmak her dönem olduğu gibi ramazanda da çürük artışını ciddi oranda engeller” dedi.

Ramazan’da ağız kokusunun en çok yakınılan konuların başında geldiğini belirterek, kötü kokuya neden olabilecek diş sorunlarının ortadan kaldırılması gerektiğini kaydetti.
Ramazan sonrasında daha büyük sıkıntılar yaşamamak adına, alınabilecek önlemleri şöyle sıraladı:

“Başta sahur olmak üzere çok şekerli gıdalardan kaçınmak, sahur sonrasında ve gün ortasında dişler mutlaka fırçalamak, gargara yapmak, diş ipi kullanmak

Şimdilik bazı klinikleri yazıyoruz.Yakında bütün nöbetçi diş kliniklerinin iletişim bilgilerine buradan ulaşabileceksiniz.

İstanbul İl Özel İdaresi Ağız Ve Diş Hastalıkları Hastanesi

Adres: Darülaceze cad. Gürsel Mahallesi Kağıthane / İSTANBUL
Randevu Telefon: 182
Santral No: +90 212 320 10 43
E-posta: info@istanbulagizdis.gov.tr

Ataşehir -Ata Diş Kliniği

– atadisklinigi.com‎
www.atadisklinigi.com
Pazar günü açık diş kliniği
Ataşehir Bulvarı Ata 4-4 Çarşı No:17, (Migros yanı) Ataşehir‎ – (0216) 456 5055‎
 
Gece açık diş kliniği

Diş ağrısı olduğunda ilk akla gelen diş fırçalamak veya ağrı kesici içmektir. Oysa aslında yapılması gereken diş ağrısına neden olan sorunu bulup onu ortadan kaldırmak olmalıdır.

Bazen bir diş çürüğü bazen dişlerin arasına girmiş bir yiyecek parçası bazen de önceden yapılmış bir dolgu vaya kanal tedavisi yada diş kaplamasını altındaki diş ağrıyabilir.

Sizin yapabileceğiniz sadece ağrı kesici içmek ve diş fırçalamak değildir.Diş ağrısına ne iyi gelir deyip tanıdık eş dost komşuya sormak hiç olmamalıdır. Tabiki dişlerinizi her zaman fırçalayın. Daha sonra karanfil alıp ağrıyan dişin üzerine koyabilirsiniz. Bazen soğuk su ağrınızı azaltabilir ancak dikkatli uygulamalısınız. Ancak en iyi ve en doğru yol bir diş hekimine gitmektir.

Çoğu zaman diş ağrısı gece çıkacağı için nöbetçi diş doktoru bulmak gerekecektir. Nöbetçi değil bir diş doktoru bulmalısınız ki dişiniz çekilmeden tedavi olma şansını kaybetmesin. Nöbetçi olarak bilinen kişiler malesef diş hekimi değildir. Ya bir diş teknisyeni yada diş hekimi yanında birşeyler öğrenmiş kişilerden uzak durmalısınız. Nöbetçi diş doktoruna diplomasını sorabilirsiniz. Bir diş hekimi hiçbir zaman nöbetçi diş hekimi olarak görev yaptığında kendisine diploması sorulduğunda rahatsız olmayacaktır. Ancak nöbetçi bu sorudan pek hoşnut kalmayabilir.

DİŞ KLİNİĞİ 7 GÜN 24 SAAT HİZMET VERMEKTEDİR:TEL

Nöbetçi diş hekimi dişlerinizi muayene eder ve ağrıyan diş mi diş etimi diş ise kaç dişte sorun var ve nasıl tedavi edilebilir diye sizi bilgilendirecektir. Diş hekimi gece nöbet tuttuğunda çoğu zaman dişi kurtarmak ister. Çünkü dişin ilk ağrıması şiddetli olur ve kişi diş hekimine gider. Apse oluşmamıştır. Diş tedavi edilebilir ve senelerce gece ağrı yapmış olan dişi başarılı bir nöbetçi diş hekimi sayesinde kullanabilirsiniz. Nöbetçi diş hekimi sizin semtinize yakınsa veya aynı ilçede iseniz her zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

Bizim kliniğimize yakın olan İstanbul gece açık dişçi viş hekimi arayan bölgeler şöyledir. nöbetçi diş doktoru nöbetçi Bayrampaşanöbetçi   Beylikdüzü, nöbetçi avcılar,nöbetçi ,nöbetçi diş hekimi,nöbetçi bahçelievler nöbetçi Bakırköy Nöbetçi aradığınızda size en kısa zamanda en faydalı olacak diş hekimini arıyorsunuz aslında. Diş ağrınız geçtikten sonra da diş tedavinize devam etmelisiniz. Küçükçekmece Beylikdüzü Florya

Nöbetçi Telefon

İstanbulda nöbetçi dpazar açık ,pazar günü açık arıyorsanız yukarıdaki telefon numarasını hemen arayabilirsiniz.
soğuk ile çalkalamak ağrıyı geçici olarak azaltabilir ancak bazı durumlarda da ağrı daha da artabilir. Dikkatli olmanız gerekir.

Karanfil dişin üzerinde çiğnendiğinde bir miktar rahatlama asğlasa da tedavi etmez ve geçici bir rahatlıktır, siz en kısa zamanda diş hekimi bulun ve tedavi olun.

Gece açık dbulduğunuzda sizin için hayal ettiğiniz tedavi hemen başlayp bitmeyebilir. Bazen diş enfeksiyonu olduğu durumlarda antibiyorik kullanmanız gerekir.
Diş tedavileri geç kalındığında daha zor ve maliyetli olduklarından siz en iyisi geç kalmadan diş hekimini ziyarete gidin.