En yakın ortodonti uzmanı

Eğri dişlerin Ortodonti uzmanı tarafından düzensizliğini artık hepimiz biliyoruz. Ortodonti uzmanı Küçükçekmece İstanbul randevu için 02126616979 dan bize ulaşabilirsiniz. Size tedavi planınız yapılacak ve ödeme bilgileri verilecektir.
ortodonti tedavisi Hem iyi bir çiğneme hem de iyi bir estetik diş görünümü sağlar dişler eğri olduğunda çocuk için müsait bir ortam yaratılmış olur ve dişler arasında biriken yemek artıkları zamanla diş çürüğüne neden olurlar.
Ortodonti uzmanı dişleri düzeltmek için hareketli protez veya dişler üzerine yapıştırılan sabit paylaş kullanırlar çocuk yaşta uygulanan ortodonti tedavileri ile daha kısa sürede daha ideal sonuçlar almak mümkün olabilmektedir. Ancak günümüzde ortodonti tedavisi Her Yaşta bireylere uygulanabilen bir tedavidir çocuklarda koruyucu amaçlı ortodonti tedavisinde Temel alınan nokta dişler ile çene kemiği arasındaki uyumsuzluk ve dişlerin dizilişine idari olarak sağlamaktır yani diş problemleri ortaya çıkmadan önce tedbir almak amaçlı çocuklarda koruyucu ortodonti tedavisi uygulanabilmektedir nokta
Süt dişleri arkalarından gelecek olan sürekli dişler için yer tutucu vazifesi görürler bu dişlerinin zamanından önce çekildiği durumlarda çene kemiği sarılır ve kalıcı dişlerin sürmesi için yeterli alan kalmaz erken çekilen süt dişlerinin yerini korumak için yer tutucu adı verilen işlem Ortodonti uzmanı tarafından uygulanır nokta nokta nokta nokta nokta diş teli tedavi uygulamasında metal ve seramik diş braketleri kullanılabilir.
En çok kullanılan braketler metal olanlardır.Bunlar kolay temizlenir.
Ortodonti tedavi süresini kısaltır estetik görünümlü seramik ortodonti telleri kırılma riski taşırlar Size uygun olup olmadığını öğrenmek için Ortodonti uzmanı ile görüşmenizi tavsiye ederiz diş tellerinin ağız içinde dil tarafından takıldığı ve Dışarıdan bakıldığında görünmeyen diş teli çeşidi de vardır ancak Bu yöntemle konuşma ve yemek yeme Çok zorlaşır mecbur kalmadıkça tavsiye etmediğiniz Bu yöntem hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz ortodonti randevusu almanızı tavsiye ederiz yeni nesil diş tellerinde sürtünme kuvvetinin azaltıldığı ve daha kısa süren ortodonti tedavilerine imkan veren Eller mümkündür her takılmadan şeffaf plaklar ile dişlerin düzeltilmesi ve bazı vakalarda mümkün olabilmektedir. İnvisalign adı verilen bu yöntemde her ay değiştireceğiniz şeffaf plaklar sayesinde dişlerimiz istenilen koruma getirilebilir.