EN İYİ SONUÇ İÇİN ZİRKONYUM KAPLAMA

Diş kaplama ihtiyacı doğduğunda en iyi seçenek olarak zirkonyum diş kaplama uygulaması iyi sonuç verir. Özellikle ön diş kaplaması gerekliliği olunca görüntü büyük önem kazanır. Diş renginde bir kaplama yeterli değildir. Işık geçirgenliği de önem taşır.

Zirkonyum diş kaplamanın avantajları
Zirkonyum, diş kuronları için en çok tercih edilen malzemelerden biri haline geldi.
Aşınmaya ve yıpranmaya dayanabilir
Biy ouyumlu olması
Doğal dişlere benzeyecek kadar şeffaf
Daha az diş aşındırma
Metal yok
İstenilen boyut, şekil ve renk ile uygulanabilir.
Bir zirkonyum kaplamanın estetik etkileri verebileceği en büyük avantajdır. Ön dişlere yerleştirilecek ve doğal dişlerin yanında doğal görünecek diş kaplamasına sahip olmanız önemlidir.
Zirkonyumun yan yana yerleştirilecek olan diş setine göre değiştirilme kapasitesi çok önemlidir. Zirkonyum yalnızca bir dişeksikliğini kapatmakla kalmaz estetik görüntü de verir. Bununla birlikte diş estetiği ağızdadaha iyi görünecektir. Bu nedenle, bu mükemmel doğal görünümlü gülümsemeyi zirkonyum diş kaplamalar ile sağlamak mümkündür.

Zirkonyum imalatçıları, artık malzemenin katı bloktan öğütülmüş bloklardan üretiyor ve tasarlıyorlar.Neredeyse yok edilemez olmasını sağlamak için ultra yüksek sıcaklıklarda pişiriyorlar.
Bu maddenin biyolojik olarak uyumlu olması, ağzınızın içinde uzun süre kalmanın güvenli olduğu anlamına gelir. Vücudunuzdan gelen herhangi bir reaksiyon hakkında endişelenmeye gerek yoktur, çünkü insan vücudu tarafından reddedilmemektedir.
Zirkonyum Kronların Altın Kron ve Porselen Kronlar Üzerindeki Avantajları
Altın kron bunca yıl birçok kişi tarafından kullanılmış ve iyi vücut tarafından tolere edilir malzemedir. Ancak gülümsediğinizde doğal etkiyi gösterebilmek yine de daha iyidir. Altının metal olduğu gerçeğini ekleyin ve bazı insanlar sadece iç kısımlarında metal olması hoşunuza gitmez.

Zirkonyum
Zirkonyum

Zirkonyum kronlar kesinlikle porselen kronlardan daha dayanıklıdır.
Porselen kronların da bir metal tabana kaynaması gerekir ve metal, porselen taçlı insanların dişetlerinin üstündeki karanlık çirkin çizgi.

Zirkonyum kronlar bir miktar kristalden öğütüldüğünden porselen ve metalden az 5 kat daha güçlü olduğu bilinmektedir. Zirkonyum kronlar aynı zamanda porselenin çok iyi bilindiği hantal görünüşü olmadan sağlamlık kazandırır.

Zirkonyum Kronları Kullanmanın Dezavantajları:
Zirkonyum kronlarının dezavantajlarından biri de fiyatıdır. Ödeme güçlüğü olanlar hala porselen kaplamaları tercih etmektedir.

Bir Zirkonyum diş kaplama fiyatı ne kadar?
Benzer kronlar
Lava ve Emax kronları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz, bunların her ikisi de son derece dayanıklı, tümüyle seramik kronlardır. Tıpkı zirkonyum kronlar gibi, dişlerin doğal görünümünü neredeyse kusursuz bir şekilde eşleştirirler, bu tür kronlara uyarken diş yapısının büyük kısmı korunabilir.

Diş implantları
Diş Kronları
Emax Kronları
Tam Porselen Kronlar
Lava Kronları
Metal kronlar
Metal kronlara yapışmış porselen
Procera kronları
Geçici Kronlar
Zirkonya Kronları
Kaplamalar